Obchodní podmínky


Informace o společnosti

Fakturační adresa:

TURBO POWER CZ Oleg Volog

Nerudova 487, 53401 Holice,

Česká Republika

IČO: 25950487

DIČ: CZ7807209938

telefon: +420 608 206 312, +420 602 821 478

e-mail: info@turbopower.cz

Adresa autoservisu:

TURBO POWER CZ

Pardubická 1212, 53401 Holice

Česká Republika

Otevírací doba:

Po – Pá 8:00 - 18:00

Bankovní spojení CZK - Fio banka, a.s.

2300240435/2010

Bankovní spojení EUR - Fio banka, a.s.

2900240439/2010

IBAN: CZ5920100000002900240439

SWIFT/BIC code: FIOBCZPPXXX

GDPR

Ochrana osobních údajů

Povinností společnosti TURBO POWER CZ je dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 O ochraně osobních údajů.
Společnost TURBO POWER CZ ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 O ochraně osobních údajů je správcem osobních údajů, které zpracovává za účelem vykonávání své obchodní činnosti a to v rozsahu: jméno a příjmení, poštovní adresa, doručovací adresa, emailová adresa, telefonní čísla, IČO, DIČ.

  • Důvodem zpracování je registrace zákazníka do databáze společnosti TURBO POWER CZ za účelem obchodu, provádění marketingového průzkumu, zasílání obchodních sdělení, nabídek a informačních bulletinů včetně informování o akcích, soutěžích
  • Doba zpracování osobních údajů – po dobu smluvního vztahu a následně ještě pět let od jeho ukončení
  • Osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám, a to pouze osobám z důvodu zpracování účetní agendy. Dále na vyžádání orgánům veřejné moci v mezích zákona.
  • Osobní údaje nebudou předávány do třetích zemí, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám
  • V případě udělení souhlasu bere zákazník na vědomí, že poskytnutí souhlasu je dobrovolné, a že má právo kdykoli písemně odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, a to na adresu sídla společnosti TURBO POWER CZ nebo zasláním e-mailu na adresu info@turbopower.cz , dále má právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, omezení nebo výmaz a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost údajů k jinému správci, má právo nebýt předmětem automatizovaného rozhodování, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, má-li za to, že správce při zpracování osobních údajů postupuje v rozporu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.

Vratná kauce

U turbodmychadel, kde je nutné vrátit starý kus, tj. u originálně opravených turbodmychadel, bude počítána vratná kauce. Pokud kupující nedodají vratný kus do doby 60 dnů od prodeje, propadá vratná kauce ve prospěch firmy TURBO POWER CZ.  Hodnota vratné kauce není počítána do hodnoty nutné pro splnění podmínky pro získání dopravy zdarma - více níže v "Cena přepravy".

Způsob doručení zboží

Způsoby zaslání zboží:

GLS

Česká Pošta – balík do ruky / na poštu

Osobní odběr v provozovně Holice v Čechách

V případě poškozeného obalu zboží neprodleně kontaktujte s reklamací zásilky odpovědnou dopravní společnost – na pozdější reklamace nebo stížnosti nebude brán zřetel. 

 

Přeprava a převzetí zboží

Není-li podle kupní smlouvy dohodnut osobní odběr zákazníkem nebo jiné zajištění vlastní přepravy, uskutečňuje se dodání zboží jeho předáním dopravci pro přepravu k zákazníkovi.

Zákazník je povinen objednané zboží převzít a při převzetí dodávku řádně prohlédnout a zkontrolovat. Zjevné vady zboží je zákazník neprodleně povinen oznámit dopravci a prodávajícímu.

V případě osobního odběru zboží na pobočkách, přechází nebezpečí škody na zboží (nahodilé zkázy, poškození, ztráty apod.) na zákazníka v době, kdy převezme zboží od prodávajícího.

V případě dodání zboží dopravcem, přechází nebezpečí škody na zboží (nahodilé zkázy, poškození, ztráty apod.) na zákazníka v momentě převzetí od dopravce.

Škoda na zboží, jež vznikla po přechodu jejího nebezpečí na zákazníka, nemá vliv na jeho povinnost zaplatit kupní cenu.

K přechodu vlastnického práva k převzatému zboží dochází až úplným zaplacením sjednané ceny za takové zboží.

Dodání zboží prostřednictvím dopravce se dále řídí obchodními podmínkami konkrétního dopravce. V jejich rámci zákazník zodpovídá mj. za řádné převzetí zásilky osobou oprávněnou k převzetí zboží.

Způsob platby

Dobírkou - zákazník platí za zboží při jeho převzetí

Bankovním převodem (smluvní partneři)

Předem - zálohovou fakturou

Hotově - osobní odběr

Platba online - přes PayPal

Vrácení zakoupeného zboží

Je vaším právem od smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží. Nesmí se však jednat o situaci, kdy je to zákonem vyloučeno. Odstoupení od smlouvy je možné i předtím, než si zboží převezmete.

Reklamační řád

Zákazník (kupující) je povinen zboží dodané prodávajícím (TURBO POWER CZ) po převzetí bez zbytečného odkladu prohlédnout a o zjištěných vadách písemně informovat prodávajícího nejpozději do 10 pracovních dnů od převzetí zboží.

V písemných oznámeních musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést, o jaké konkrétní vady se jedná a jak se tyto vady projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující na adrese provozovny: TURBO POWER CZ, Pardubická 1212, 53401 Holice, info@turbopower.cz.

Současně s reklamací je nutné vždy předložit i zboží, jehož vady jsou reklamovány.

Záruční doba na všechna nová turbodmychadla a turbodmychadla výměnným způsobem je 24 měsíců. Na opravená turbodmychadla na naběhlé náklady se vztahuje záruční doba 6 měsíců.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Součástí balení turbodmychadla je vždy montážní návod. Zákazník je povinen tuto skutečnost překontrolovat a následně se návodem řídit.

Kupující má povinnost ihned po odeslání reklamace informovat o provedení reklamace prodávajícího e-mailem: info@turbopower.cz, nebo telefonicky na telefonním čísle 608 206 312, 602 821 478.

Pokud zásilka s objednaným zbožím dorazí na místo určení poškozena, doporučujeme zákazníkovi neprodleně sepsat reklamaci se zástupcem přepravní společnost!!! V opačném případě nemůže prodávající reklamaci přijmout.

Zákazník koupí výrobku vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zavazuje se k jejich dodržování.

Závěrečná ustanovení

Odesláním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného). Odeslanou objednávku (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.

V případě, že dojde mezi prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00  Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.